درباره ما

شرکت آریا دانا کیمیا نماینده کمپانی معظم MERCK آلمان در ایران می باشد که بیش از هفده هزار قلم کالا تولید و در اختیار صنایع مختلف از آرایشی و بهداشتی تا فولاد قرار می دهد. این شرکت همواره در تلاش بوده تا با فعالیت در زمینه های گوناگون گام های مؤثری برای پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان بر دارد. در همین راستا اقدام به معرفی و بازاریابی جهت فروش مصالح نوین ساختمانی نموده است.

در همین راستا اقدام به بلوک سبک بتنی Siporex با فناوری جدید جزو شناخته شده ترین تکنولوژی‌های صنعت ساختمان در دنیا می‌باشد. این محصول با ساختار متخلخل مزایای کاربردی فراوانی دارد که آن را به یکی از پر کاربرد ترین محصولات ساختمانی جهان مبدل کرده است.

شرکت آریادانا کیمیا ضمن تامین مواد اولیه و کاربردی این بلوک سبک Siporex نظیر پودر آلومینیوم، برای شرکت‌های فعال در این زمینه، اقدامات موثری در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های بازاریابی و فروش این محصول نموده است.

در چند سال اخیر بلوک سبک Siporex در ایران به عنوان محصولی موثر در صنعت ساخت و ساز، تحولی شگرف در تولید و توسعه این صنعت ایجاد کرده است. مزایای منحصر به فرد این محصول، نظر بسیاری از انبوه سازان و صاحبان صنایع کوچک ساختمانی را به خود جلب کرده است که باعث شده شرکت آریادانا کیمیا را به یکی از قطب‌های اصلی تولید مصالح ساختمانی کشور مبدل کند.

Siporex تحولی است بنیادی در تولید ساختمان‌های نسل آینده


BSiporexx
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سیپورکس می باشد. طراحی و بهینه سازی : نقطه عطف