تمامي مصالح جداكننده فضا چنانچه تحت تنش و نيروي مضاعف قرارگيرد ترك خواهد خورد. عكس ضميمه چگونگي ايجاد ترك در بلوك سيماني و پلاستر رويه را نشان ميدهد. faq faq
بله ، اجرا صحيح همراه بلوك هاي Siporexx دستورالعمل و نقشه هاي اجرايي كه توسط دفتر فني اين شركت بدون دريافت هزينه تهيه شده ارسال و با اعزام مهندسان فني نحوه اجرا و اموزش هاي لازم در اختيار مجريان قرار داده ميشود.
خير ، بلوك هاي Siporexx قابليت غوطه ور شدن در آب را ندارند و برسطح آب شناور ميمانند.
اما قبل از چسب زني بهتر است غبار سطح بلوك توسط فرچه و يا يك بطري آب پاك شود. zanjab
بله اما اقتصادي نميباشد، يك كيسه چسب به وزن ٢٥ كيلو معادل ٢٠٠٠ كيلو ملات سنتي است. هزينه خريد ماسه و سيمان ، افزايش بار مرده ، حمل تا پروژه ، انتقال به طبقات و پرداخت دستمزد كارگر و بنا ،اتلاف وقت ، ريزش ملات و ايجاد نخاله ، انتقال نخاله و هزينه هاي آن در مقايسه با يك كيسه ٢٥ كيلويي ملات خشك غير قابل قياس ميباشد.
چسب بلوك AAC به صورت پودر و در ٢ رنگ سفيد يا خاكستري توليد و در كيسه هاي ٢٥ كيلويي عرضه ميشود.
يك كيسه ٢٥ كيلويي چسب AAC معادل ٢٠٠٠ كيلو ملات ماسه و سيمان كه براحتي به طبقات انتقال و پس از ٥ دقيقه هم زدن با آب آماده مصرف ميباشد.
دقت كنيد :
١-پودر را با آب خيلي سرد يا گرم مخلوط نكنيد دماي آب را با وارد كردن دست خود بررسي كنيد، چنانچه احساس متعادل داريد دماي آب براي تهيه چسب مناسب است.
٢- از همزن برقي گيربكس دار استفاده كنيد، چنانچه همزدن را با دريل معمولي انجام دهيد باعث سوختن آرميچر و ازبين رفتن آن خواهيد شد. همزن برقي گيربكس دار ٢ منظوره (هم دريل و هم همزن ) در بازار به قيمت حدود ٢٠٠ هزارتومان از شركت محك موجود ميباشد.
٣-پودر را به آهستگي تا زمان مخلوط شدن كامل بمدت ٥ دقيقه مخلوط كنيد،٢دقيقه ديگر مخلوط را بدون همزدن رها كنيد، ١دقيقه ديگر مخلوط را همزده و سپس چسب آماده اعمال ميباشد.
٤-غلظت چسب بايد بگونه اي باشد كه به آرامي از ماله شانه اي بريزد با غلظتي كمتر از عسل ، چنانچه مخلوط شل يا سفت شد با اضافه كردن پودر يا آب به مخلوط غلظت آن را به انداره مناسب تغيير دهيد.
٥- مخلوط آماده را ظرف ٣ ساعت مصرف كنيد. براي اطلاعات بيشتر به گالري فيلم و نحوه آماده كردن چسب مراجعه كنيد. chasb
براحتي چون ،٧٠٪‏ حجم بلوك از حباب هوا تشكيل شده، بنابراين برش بلوك به قطعات مورد نظر براحتي با اره دندانه درشت كه توسط اين شركت در اختيار مشتريان خود قرار ميدهد انجام ميشود.
هرگز براي تبديل بلوك به قطعات كوچكتر از تيشه استفاده نكنيد.
جهت ایجاد شیار از روش ضربه زدن و شکستن بپرهیزید. برای ایجاد شیار در بلوک‌ها از دستگاه شیار کن یا شیار زن استفاده نمایید.
بله. روی شیارهای ایجاد شده و محل عبور لوله‌ها، یک لایه توری مرغی قرار دهید که این توری مرغی از هر طرف شیار حداقل 20 سانتیمتر امتداد داشته باشد. هیچ سطح صیقلی مانند روی لوله‌های پلاستیکی را بدون روکش مضرس رها نکنید.
بلوک‌های SIPOREX را در جای خشک (بدون رطوبت) نگهداری نمایید و آنها را در معرض برف و باران قرار ندهید.
بله. در دیوارهای طولانی ساخته شده با بلوک‌های AAC درزهای اجرایی را در موقعیت‌های مناسب قرار دهید و دیوارهای ساخته شده با بلوک‌های SIPOREXX را بدون اتصال مناسب و درزهای اجرایی مورد نیاز نسازید.
بر اساس آئين نامه مقررات ملي ساختمان ، اجرا وال پست در ديواربا تمامي مصالح حتي بلوك هاي Siporexx با طول بيش از ٤٠ برابر ضخامت الزامي است.
دفتر فني Siporexx بر اساس پلان پروژه بدون دريافت هزينه نقشه هاي اجرايي شامل محل استقرار وال پست ها، بست هاي اتصال بلوك ها به استراكچر، ضخامت بلوك و تعداد آنها را مشخص و طي جدولي به مشتريان خود اعلام ميكند.
اين شركت نعل درگاه آماده بابلوك هاي Siporexx را در طول ١٢٠ و ١٨٠ سانتيمتر توليد و با توجه به گواهي هاي مربوطه در اختيار مشتريان خود قرار ميدهد. با استفاده از اين نعل درگاه علاوه بر حذف هزينه آهن كشي و آهنگري از تلاقي دو مصالح مختلف جلوگيري و سطحي بدون نمايان شدن محل آهن كشي بعد از گچ كاري خواهيد شد. faq
BSiporexx
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سیپورکس می باشد. طراحی و بهینه سازی : نقطه عطف