این پروژه در منطقه در زمینی به مساحت حدود 26000 مترمربع احداث می گردد. این پروژه شامل 5 برج 21 طبقه از مجموع 11 بلوک می باشد که زیر بنای کل این 5 برج حدود 124000 مترمربع خواهد بود (زیر بنای کل 11 بلوک حدود 169000 متر مربع می باشد). تعداد واحدهای احداثی در این 5 برج 731 واحد دو و سه خوابه با زیر بنای متوسط مفید حدود 106 متر مربع می باشد. برج ها شامل 3 طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و 17 طبقه مسکونی می باشد..»
پروژه مینا رزیدنس در قطعه زمینی به مساحت 13/521 مترمربع واقع در اراضی شرقی جزیره زیبای کیش در حال اجرا می باشد. در ساخت این پروژه عظیم و ماندگار جهت رفاه حال هر چه بیشتر ساکنین تلاش شده تا از بهترین تجهیزات و تأسیسات ممکن استفاده شود و در انتخاب و گزینش کلیه تجهیزات و تأسیسات همواره موضوع خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری مد نظر بوده است. .»
تعاونی مسکن خادمین شهرداری تهران تنها تعاونی می‌باشد که در منطقه مروارید شهردارای 3 بلوک می باشد و در سه فاز در حال اجرا است. هر سه بلوک این تعاونی در سایت مروارید شهر بوده و دارای موقعیتی بسیار عالی برای سرمایه گذاری در منطقه ای بسیار رو به رشد نزدیک به اتوبانهای همت و کرج و اتوبان در حال احداث حکیم و نزدیک به مترو وردآورد است..»
در پروژه دیپلمات ولنجک تمام تلاش گروه دیپلمات بر روی ایجاد بنایی با کیفیت و رعایت استاندارد‌های روز دنیا متمرکز شده است..»
در پروژه مسکونی طاقدیس تمام تلاش مهندسین بر روی ایجاد بنایی با ساخت و ساز مدرن و مقاوم متمرکز شده است..»
در این عکس نمایی از مراحل پایانی پروژه مسکونی طاقدیس قابل مشاهده است که اجرای سنگ نما روی بلوک‌های سیپورکس به خوبی قابل ملاحظه می‌باشد. .»
مهندسین این پروژه مسکونی کوشده اند تا سازه‌ای با ساخت و ساز مدرن، مقاوم و با آخرین تکنولوژی روز دنیا بنا کنند.»
برج باغ نوین واقع در منطقه قیطریه تهران پروژه‌ای مسکونی با ساخت و ساز مدرن، مقاوم و با آخرین تکنولوژی روز دنیا در دست احداث است.»

BSiporexx
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سیپورکس می باشد. طراحی و بهینه سازی : نقطه عطف